Night Of The Jumps

28.03.2012

NIGHT of the JUMPs czyli dwie noce wielkich emocji w ERGO ARENIE

SPORTAINMENT organizatorem dwóch rund Mistrzostw Świata we Freestyle Motocrossie FIM – NIGHT of the JUMPs w ERGO ARENIE Gdańsku/Sopocie. Wydarzenie obejrzało ponad 10 tysięcy widzów na żywo oraz miliony przed telewizorami, którzy byli świadkami najbardziej ekstremalnych ewolucji wykonywanych w powietrzu przez najlepszych zawodników FMX na świecie. Wszyscy kibice jednogłośnie stwierdzili że Mistrzostwa Świata Freestyle Motocross to niesamowite show, potrzeba  takich imprez w Polsce na stałe i zapewnili że wrócą za rok, jeżeli tylko impreza zagości w Trójmieście. Ale to wydarzenie to nie tylko „Noc Skoków”, ale także muzyki na żywo, konkursów dodatkowych takich jak: Highest Air, Race & Style, czy Best Whip, które są standardowymi elementami cyklu NIGHT of the JUMPs, a także pokazów specjalnych. Swoje umiejętności zaprezentowali najmłodsi adepci tego Motocrossu  oraz Joanna Miller – nasza zawodniczka w światowym motocrossie. Jednym słowem dla każdego coś miłego.

Transmisja odbyła się na żywo w programie Eurosport 2, pojawiło się ponad 150 akredytowanych dziennikarzy z redakcji z całego kraju, zainteresowanie mediów tym spotem było bardzo duże. Wśród nich znalazły się poza Eurosportem takie telewizje jak: TVP, TVN24, Orange Sport TV, TV4 czy Superstacja. Ponadto kamery dwóch największych portali internetowych: Wirtualnej Polski i Onetu gwarantowały, że każdy kto przeoczył to wyjątkowe wydarzenie mógł na własne oczy sprawdzić co stracił.

 W sobotę zmagania zawodników obejrzało ponad 5,5 tysiąca widzów, w niedzielę 4,5. I pomimo tego, że ERGO ARENA może pomieścić dużo więcej, doping nakręcany przez zawodników oraz prowadzących był bardzo żywiołowy. Freestyle Motocross to cięgle młoda dyscyplina w naszym kraju, która dopiero w tym roku doczekała się oficjalnych Mistrzostw i Pucharu Polski Skillz Up Cup, ale widać było, że dobrze bawić się podczas takiego wydarzenia mogą całe rodziny. Z opinii publiczności po zawodach wynika, że kolejnym razem będzie jeszcze więcej widzów i jeszcze lepszy doping. 

Copyrights © 2012 Sportainment. All rights reserved. Realised by Kuczmera.com · cięcie layoutów.